Teknosa’dan Bir İlk Daha: Teknoloji Tüneli

Teknosa’dan bir ilk daha: “Teknosa Teknoloji Tüneli”. Yenilikleriyleteknolojiye öncü olan Teknosa, teknolojideki liderliğini Facebook’ta da sürdürüyor.

Facebook’un yenilenen ara yüzü Zaman Tüneli, Facebook üzerindeki tümaktivitelerinizi yaşam hikayesine dönüştürüyor. Facebook, Zaman Tüneli ile doğduğunuzdan bu güne yaptığınız her şeyi sizlere film şeridi gibi sunuyor…

Bu yeni ara yüzü kullanarak, hayata geçirilen ve bir ilk olan ‘TeknolojiTüneli’nde bugüne kadar hayatınıza giren birbirinden farklı teknolojikürünlerle, geçmişten günümüze bir köprü kurarak zaman tünelinize buserüveni eklemenizi sağlıyor.

Facebook Zaman Tüneli’nin açılmasıyla birlikte yapılan bu ilk uygulamaylakullanıcılar, profillerini hayatlarında iz bırakan teknolojik ürünlerlezenginleştirerek, duygusal bir yolculuğa çıkıyorlar.

Kaset çalarlardan MP3 Çalar’a, tüplü televizyonlardan LED TV’lere geçen yıllar içerisinde, hem teknolojileri hem de tasarımları değişen yüzlerce ürün ‘Teknosa Teknoloji Tüneli’nde sergileniyor.

Siz de www.facebook.com/teknosa adresini ziyaret ederek ‘Teknosa Teknoloji Tüneli’ ile unutulmaz bir nostaljik yolculuğa çıkabilir ve hayatınızda iz bırakan teknolojilerle profilinizi zenginleştirebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s