Adobe Türkiye Online Mağazası Açıldı

Tasarım yazılımları konusunda önde gelen firmalardan olan Adobe, uzun süredir beklenen ve Türkiye’de işlev görecek online mağazasını nihayet açtığını duyurdu.

Adobe, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça fazla kullanılantasarım ürünlerini Türkçe dil desteği ile birlikte satışa sunmasının ardından beklenen hamleyi yaptı ve Adobe Store‘u Türkiye’ye getirdi.

Adobe‘un Türkiye’nin tasarım yazılımları pazarını önemsediğini bir kez daha gözler önüne seren bu hareket sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındankullanıcılar Adobe ürünlerini istedikleri an internet üzerinden kredi kartıyoluyla satın alabilecekler.

Yalnızca iş ortakları tarafından satışı yapılan ürünlerin artık online mağazada çok daha pratik ve oturduğunuz yerden alışveriş imkanı tanıması nedeniyle daha büyük satış rakamlarına ulaşılması bekleniyor. Tabii ülkemizde iş ortaklarının çeşitli kampanyalarla ürünleri ucuza sattıklarını da hatırlatalım.

Adobe Türkiye Online Mağazası ile kullanıcılar, site üzerinden elektronik lisans satın alma işleminin yanı sıra ürünler hakkında detaylı bilgi de edinebiliyor.

Adobe Türkiye Online mağazasını http://shop.adobe.com/tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s