MediaMind Türkiye Ofisi Açılıyor

Ekin İlyasoğlu ve Fatih Muslu tarafından internet reklam yayın teknolojilerialanında iş üretmek amacıyla kurulan FEM Reklamcılık A.Ş., 2009 yılından beri EyeWonder markası ile birlikte hizmet verirken, daha geniş bir alanda faaliyet göstermek için 1 Nisan 2012 itibarı ile MediaMind‘ın Türkiye ofisi oluyor.

Türkiye’de tek noktadan Rich Media yayını konusunda, neredeyse tümprofesyonel internet reklamveren ve yayıncılarına servis sağlarken, 1 Nisan itibariyla ürün yelpazesine MediaMind ürünleri ile birlikte “Campaign Management” ve “Adserving” hizmetlerini de dahil etmiş oldu.

Hatırlanacağı üzere 2011 yılı içerisinde MediaMind (ya da eski adıylaEyeblaster), EyeWonder ve Unicast şirketleri, DG IT tarafından satın alınmıştı.

MediaMind bölge sorumlusu Guy Markel’e bağlı olarak hizmet verecek olan deneyimli profesyonel ekibi ile FEM Reklamcılık A.Ş.MediaMind markasıaltında toplanan Eyewonder, Mediamind ve Unicast platformlarınınTurkiye’deki tek yetkili ofisi olarak göze çarpıyor.

Türkiye’de MediaMind ürünlerini tercih eden kurumlar arasında GroupM, United People, OMD, UM, Ontarget, Carat, Starcom gibi büyük ajanslar ile Microsoft Advertising ve MedyaNet gibi yaygın erişimli reklam networkleri yer alıyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s