iPhone 5 ile birlikte yeni iPod da gelebilir!

Gözler Apple’ın üzerinde!

Geçtiğimiz aylarda bir çok dedikodusuna şahit olduğumuz, belki onlarca belki de yüzlerce konsept ve video ile karşılaştığımız, yine binlerce iddianın ileri sürüldüğü yeni iPhone 5 ile ilgili olarak Apple‘dan ilk resmi açıklama dün geldi.

Aslında buna açıklama denilmese de bizler yeni iPhone‘un tanıtılacağına kesin gözle bakıyoruz. Burada yeni iPhone ile ilgili ilk resmi detayı sizlerle paylaşmıştık. Apple’ın yolladığı davetiyeye baktığımızda gözler 12 Eylül’e çevriliyor. 

Davetiye üzerinde 12 sayısının gölgesinin 5 olduğu davetiye göze çarpan ilk detaylardan birisi oluyor. Apple’ın 5. nesil yeni elektronik cihazlarını tanıtacağını tahmin ettiğimiz etkinlikte sadece yeni iPhone tanıtılmayabilir.

12 Eylül‘de yapılması beklenen bu büyük etkinlikte Apple‘ın yepyeni bir cihazı daha bekleniyor. Bu cihaz başlıktan da tahmin edeceğiniz gibi yeni nesil iPod olarak karşımıza çıkıyor.  Apple’ın San Francisco‘da yapacağı lansmanda yeni nesil 5. jenerasyon cihazların gelmesi bekleniyor. Diğer yandan Apple‘ın bu lansmanda hangi cihazları tanıtacağı da merak konusu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s